мова освітнього процесу
УКРАЇНСЬКА
плата за навчання відсутня
Додаткових освітніх послуг
заклад не надає
Комунальний заклад Березівської сільської ради «Слоутський навчально – виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, дошкільний навчальний заклад «Волошка»
Ресурси проекту "Мрія"
https://mriya.social/ офіційний сайт проекту
https://t.me/stoprussiachannel - телеграм канал
https://dovidka.info/bot/stoprussia-mriya-stopdrugsbot/ - телеграм бот для збору посилань на ворожі ресурси
https://t.me/ukraine_avanger_bot - бот для збору інформації про ворожу техніку, колаборантів, мародерів та іншу оперативну інформацію
#stop_sexтинг
https://docs.google.com/document/d/1LV6o8ecO4FPjJxfQiaMHSi9-pNK6QTvmG_SsT8IjnRc/edit?usp=sharing
Правила безпеки під час відпочинку на водних об’єктах Заходи безпеки при купанні • Купатися краще вранці або ввечері, коли сонце гріє, але немає небезпеки перегрівання. • Плавати у воді можна не більше 20 хвилин, причому цей час слід збільшувати поступово, починаючи з 3-5 хвилин. • Не можна пірнати у воду після тривалого перебування на сонці. При різкому охолодженні у воді настає рефлекторне скорочення м'язів, що спричиняє припинення дихання. • Забороняється входити у воду в стані алкогольного сп'яніння. Алкоголь блокує нормальну діяльність головного мозку. • Якщо немає поблизу обладнаного пляжу, треба вибрати безпечне для купання місце з поступовим ухилом та твердим і чистим дном. • У воду заходьте обережно. Ніколи не пірнайте в незнайомих місцях. • Не запливати далеко, особливо за буї, тому що можна не розрахувати своїх сил. • У водоймах з великою кількістю водоростей потрібно намагатися плисти поблизу самої поверхні води, не робити різких рухів, щоб не заплутатись. • Якщо ж руки або ноги заплуталися в стеблах, необхідно зупинитися (прийняти положення "поплавка", "спливання") і звільнитися від них. • Дуже обережно плавайте на надувних матрацах і надувних іграшках. Вітром їх може віднести дуже далеко від берега, а хвилею – захлеснути, із них може вийти повітря, і вони втратять плавучість. • Купання з маскою, трубкою і ластами потребує особливої обережності. Не можна плавати з трубкою при сильних хвилях. Не жартуйте на воді: Не підпливайте під тих, хто купається; Не хапайте їх за ноги; Не намагайтеся імітувати утоплення: ані своє, ані оточуючих; Купання дітей має відбуватися тільки під наглядом дорослих, які добре вміють плавати; Вчитися плавати потрібно під керівництвом інструктора або батьків. Навчити плавати свою дитину - обов'язок такий самий, як навчити її переходити вулицю. Впевнено триматися на воді можна навчити за 5-7 днів, і це вже перший крок до безпеки: діти тонуть не тільки в ставках і річках, але й у бочках із водою, в домашніх ваннах, залишені батьками, дорослими "буквально на одну хвилинку". Не лишайте біля води малят, вони можуть оступитися і впасти, захлинутися водою або потрапити в яму; Не запливайте за обмежувальні знаки, які відділяють акваторію з перевіреним дном, визначеною глибиною, тут гарантована відсутність водовертей (чорториїв) та інших небезпек; Не треба відпливати далеко від берега або перепливати водойми на заклад. Довести своє вміння плавати можна, пропливши декілька разів ту саму дистанцію вздовж берега; Не наближатися до суден, човнів і катерів, які пропливають поблизу вас. Порушення цих правил залишаються головною причиною загибелі людей на воді.